Ieškoti

Pristatymas

Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje! Prekių pristatymo laikas priklauso nuo termino, kuris nurodomos užsakant prekę. Visi pristatymo terminai yra preliminarūs ir gali kisti priklausomai nuo gamintojų gamybos apkrovos ar kitų nenumatytų aplinkybių. Pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo užsakymo patvirtinimo dienos. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą jus informuosime elektroniniu paštu arba SMS žinute.


Prekių pristatymo kaina:

  • prekių pristatymas – Nemokamai;
  • prekių užnešimo paslauga – 20 EUR (pasirinkus prekių pristatymą be užnešimo paslaugos, būtina patiems pasirūpinti prekių užnešimu nuo automobilio);
  • atsiėmimas iš mūsų sandėlio – Nemokamai (Kalno g. 8, Pagiriai, 14118 Vilniaus r. sav.);
  • pristatymai į Kuršių Neriją derinami atskirai.

Užsakymus saugiai pristatome savo transportu darbo dienomis, apie planuojamą prekių pristatymą informuojame ne vėliau kaip prieš 1 dieną. Baldai dažniausiai pristatomi nesurinkti, prie jų pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.

Svarbu! Prekių pristatymo metu patikrinkite išorinę siuntos būklę. Pastebėję pažeidimų ar prekių komplektacijos neatitikimų, paprašykite kurjerio, kad šis užfiksuotų visas pastabas arba atsisakykite priimti siuntą.

Baldai23.lt © 2024
Pranešimas