Ieškoti

Apmokėjimas

Elektroninė bankininkystė

Užsakymo metu būsite nukreipti į e. bankininkystės mokėjimo inicijavimo sistemą (Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Revolut).


Banko pavedimas

Pavedimą galima atlikti iš bet kurio banko prisijungus prie savo e. bankininkystės. Po užsakymo į savo el. pašto dėžutę gausite banko pavedimo instrukciją.


„Maxima“ parduotuvių kasose

Atsiskaityti grynaisiais arba banko kortele galima „Maxima“ parduotuvių kasose (taip pat ir savitarnos kasose). Atlikę užsakymą į savo el. pašto dėžutę gausite apmokėjimo instrukciją ir brūkšninį kodą.


ESTO 10

Už pirkinius atsiskaitykite 10 įmokų lygiomis dalimis. Mokant laiku – be pabrangimo ir papildomų mokesčių. Užsakymo metu būsite nukreipti į elektroninę sutarties sudarymo sistemą. Sutartį galima pasirašyti naudojant „Mobile-ID“, „Smart-ID“ ar e. bankininkystę. Atsiskaitymo būdą suteikia UAB ESTO.


ESTO lilzingas

Už pirkinius atsiskaitykite išsimokėtinai iki 60 mėn. Užsakymo metu būsite nukreipti į elektroninę sutarties sudarymo sistemą. Sutartį galima pasirašyti naudojant „Mobile-ID“, „Smart-ID“ ar e. bankininkystę. Atsiskaitymo būdą suteikia UAB ESTO.


SB lilzingas

Už pirkinius atsiskaitykite išsimokėtinai iki 60 mėn. Užsakymo metu būsite nukreipti į elektroninę sutarties sudarymo sistemą. Sutartį galima pasirašyti naudojant „Mobile-ID“, „Smart-ID“ ar e. bankininkystę. Atsiskaitymo būdą suteikia UAB SB lizingas.

Baldai23.lt © 2024
Pranešimas